“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë “e fortë” gocash sot, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë “e fortë” gocash sot, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë “e fortë” gocash sot, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë like (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Almeda Abazi e cila ka postuar një foto e ulur dhe ka vënë dorën tek barku e cila është dhe në pritje të ëmbël . Ajo ka marrë 54,965 like
Rina Balaj me 40,176 like

Kejvina Kthella me 39,608 like

Luana Vjollca me 22,533 like

Nevina Shtylla me 9532 like