NË KOHË KORONAVIRUSI/ Në përvjetorin e lidhjes, Eni dhe Genci detyrohen të marrin një vendim (FOTO) - AlpeGossip
NË KOHË KORONAVIRUSI/ Në përvjetorin e lidhjes, Eni dhe Genci detyrohen të marrin një vendim (FOTO)

NË KOHË KORONAVIRUSI/ Në përvjetorin e lidhjes, Eni dhe Genci detyrohen të marrin një vendim (FOTO)

Ditën e sotme çifti shumë i dashur për publikun, Eni Koçi dhe Genc Prevlukaj, festojnë përvjetorin e lidhjes. Me anë të një postimi në Instastory, Genci ka treguar se për ditën e tyre të veçantë, kishin menduar të shkonin në Maltë. Mirëpo si pasojë e Koronavirusit janë detyruar të anulojnë udhëtimin

Dyshja ndodhen në shtëpi të karantinuar, por këngëtari shprehet se këto momente veç e forcojnë akoma më shumë dashurinë e tyre.

“E planifikuam në Maltë, përfunduam në karantinë. Jeta ndonjëherë hedh mbi ne dallgë e stuhi, por veçse për të na forcuar më shumë. Urime ditën e tretë të prillit. Ditën që na bëri bashkë”, ka shkruar Genci.