KORONAVIRUSI/ Në karantinë, por Enca vjen më sensuale se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Në karantinë, por Enca vjen më sensuale se kurrë (FOTO)

KORONAVIRUSI/ Në karantinë, por Enca vjen më sensuale se kurrë (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia, përveç këngëve shumë të dëgjuara, njihet edhe për format e saj mjaft sensuale.

Dhe në këto kohë karantinimi ajo nuk i ka zhgënjyer fansat e saj.

Enca ka postuar një foto nga shtëpia e saj, e veshur me rozë dhe pranë saj mban një arush, ndërkohë që në fokus është gjoksi i saj.

“Fotoja e parë nga karantina”, shkruan këngëtarja, ndërkohë që ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komente.