“NUK JAM E LUMTUR”/ Nuk përmbahet më Rozana Radi, nis të qaj hallet publikisht (FOTO) – AlpeGossip
“NUK JAM E LUMTUR”/ Nuk përmbahet më Rozana Radi, nis të qaj hallet publikisht (FOTO)

“NUK JAM E LUMTUR”/ Nuk përmbahet më Rozana Radi, nis të qaj hallet publikisht (FOTO)

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe statuse të ndryshme për aktualitetin shqiptar. Moderatorja e emisionit “Boom” jetën e saj private  e ka mbajtur gjithmonë larg vëmendjes së publikuar dhe rrallëherë është folur për të.

Mirëpo, ditën e sotme Rozana i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një status ku ka treguar hapur se nuk është aspak e lumtur.

“Më pyet Ervin Kurti a je e lumtur? Jo Ervin nuk jam e lumtur! Vështirë të jesh e lumtur në këtë kohë me këta njerëz‘, shkruan këngëtarja në Instastory duke mos dhënë asnjë shpjegim tjetër.