“O TI ZONJË AVASH NJË ÇIKË”/ Ami del me bikini, Ermali i bën komentin epik: Kemi edhe ne…. (FOTO) – AlpeGossip
“O TI ZONJË AVASH NJË ÇIKË”/ Ami del me bikini, Ermali i bën komentin epik: Kemi edhe ne….  (FOTO)

“O TI ZONJË AVASH NJË ÇIKË”/ Ami del me bikini, Ermali i bën komentin epik: Kemi edhe ne…. (FOTO)

Amarda Toska poston foto nga pushimet pa make up dhe në super formë, Ermali i le komentin epik që ka shkaktuar të qeshura tek ndjeksit.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska vazhdojnë të shijojnë pushimet dhe relaksohen në një nga resortet në Turqi.

Çifti kanë postuar shumë shpesh foto nga pushimet duke marrë mijra pëlqime e komente nga ndjeksit e tyre në rrjete sociale.