DITËLINDJET E 4 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Angelique Boyer deri tek vajza e Obamës… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 4 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Angelique Boyer deri tek vajza e Obamës… (FOTO)

DITËLINDJET E 4 KORRIKUT/ Kush feston sot? Nga Angelique Boyer deri tek vajza e Obamës… (FOTO)

Data shënon 4 korrik dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre. Por më parë le të njihemi me karakteristikat e tyre. Njerëzit e lindur më 4 korrik janë të vendosur, shpenzues dhe të ndjeshëm. Ata janë shenja e katërt e zodiakut, Gafore. Ata janë të kujdesshëm, bamirës dhe spontan. Shenjat e ujit gjithashtu janë fleksiblel. Ata mund të përshtaten kur duhet, por preferojnë të bëjnë ndryshime sipas kushteve të tyre. Ashtu siç nënkupton termi uji, ato mund të jenë shumë qetësues. Këta individë janë jashtëzakonisht krijues dhe për shkak të aftësisë së tyre të jashtëzakonshme arrijnë lartësi të mëdha në karrierën e tyre.

Angelique Boyer (Aktore)

Edi Rama (Kryeministër i Shqipërisë)

Era Istrefi (Këngëtare)

Bill Withers (Kompozitor)

Malia Obama (Vajza e Presidentit Obama)

Alexus Oladi (Balerinë)

Elie Saab (Kompozitor)

Fredo Santana (Reper)

AlpeNews.al