Sara Hoxha bën dedikimin më të bukur për 1 Qershorin! – AlpeGossip
Sara Hoxha bën dedikimin më të bukur për 1 Qershorin!

Sara Hoxha bën dedikimin më të bukur për 1 Qershorin!

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet vëllai i saj Itan dhe i biri London Noor të kapur dorë për dore.
Krahas fotos mjaft të ëmbël Sara ka shkruar: “Shpirti shërohet kur je afër fëmijëve”. Ky duket dedikimi më i bukur i bërë nga Sara në festën e fëmijëve./