Befason Afërdita Dreshaj, publikon organ gjenital në Instagram dhe e fshin përsëri (FOTO) – AlpeGossip
Befason Afërdita Dreshaj, publikon organ gjenital në Instagram dhe e fshin përsëri (FOTO)

Befason Afërdita Dreshaj, publikon organ gjenital në Instagram dhe e fshin përsëri (FOTO)

Këngëtarja Afërdita Dreshaj, ka bërë një postim mjaft të çuditshëm në instagramin e saj.
Lexues të Gazetës Express kanë dërguar këtë fotografi që shihet se është instagrami i këngëtarës së njohur, Aferdita Dreshaj.

Ajo ka publikuar organin gjenital të mashkullit, si një tip lodre por e ka fshir menjëherë.