PROTESTA E ILIR METËS/ Momenti kur Sali Berisha dhe Ervin Salianji i bashkohen – AlpeGossip
PROTESTA E ILIR METËS/ Momenti kur Sali Berisha dhe Ervin Salianji i bashkohen

PROTESTA E ILIR METËS/ Momenti kur Sali Berisha dhe Ervin Salianji i bashkohen

Ish kryeministri Sali Berisha dhe ish deputeti i PD-së Ervin Salianji i bashkohen tubimit të thirrur nga kreu i shtetit Ilir Meta. Mbështetja e tyre ndaj këtij tubimi është shprehur edhe më herët, ku kanë bërë thirrje dhe popullit të bashkohet me presidentin dhe mbrojtjen e Kushtetutës sipas tyre.

1583166012_Screenshot1.jpg