MBYLLET PROTESTA/ Ilir Meta mesazh pjesëmarrësve: Faleminderit që erdhët, tani shpërndahuni drejt familjeve tuaja – AlpeGossip
MBYLLET PROTESTA/ Ilir Meta mesazh pjesëmarrësve: Faleminderit që erdhët, tani shpërndahuni drejt familjeve tuaja

MBYLLET PROTESTA/ Ilir Meta mesazh pjesëmarrësve: Faleminderit që erdhët, tani shpërndahuni drejt familjeve tuaja

Ilir Meta ka mbyllur protestën.

Ai i ka falenderuar dhe i ka përcjellë një mesazh të pranishmëve.

“Faleminderit që erdhët, tani ju bëj thirrje të ktheheni sërish në shtëpitë tuaja”, është shprehur kreu i shtetit. (TemA)