HARROJENI FLORIN MUZIKANT/ Zbulohet profesioni i ri i këngëtarit (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI FLORIN MUZIKANT/ Zbulohet profesioni i ri i këngëtarit (FOTO)

HARROJENI FLORIN MUZIKANT/ Zbulohet profesioni i ri i këngëtarit (FOTO)

Flor Mumajesi është një ndër artistët më të suksesshëm në vendin tonë, këngët e të cilit kthehen menjëherë në hite dhe dëgjohen nga të gjithë. Shumë i komentuar në media, Flori së fundmi ka tërhequr një vëmendje të madhe për shkak të jetës së tij private.
Mirëpo, përveç këngës dhe shkrimit të teksteve, Flori ka vendosur që të eksperimentojë me një profesion tjetër. Kantautori tashmë është bërë edhe regjisor duke qenë se klipin e fundit të këngës së Brunos ‘Zoti t’më vr.asë’ e ka projektuar ai.

Siç duket Flori qenka i talentuar edhe në këtë fushë, duke qenë se video e tij e parë ishte një sukses i madh dhe u prit shumë mirë nga ana e fansave.