“ËSHTË MANJAK SEKSUAL”/ “Partnerja” e Flor Binaj ka dy fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
“ËSHTË MANJAK SEKSUAL”/  “Partnerja” e Flor Binaj ka dy fjalë për të (FOTO)

“ËSHTË MANJAK SEKSUAL”/ “Partnerja” e Flor Binaj ka dy fjalë për të (FOTO)

Miqtë e Florian Binaj kanë dhënë mendimin e tyre për aktorin e humorit duke përdorur shumë batuta. Njëri prej tyre, i cili është dhe partner në pjesën e atentateve në Portokalli është shprehur me humor për emisionin “Late Night Show” në Ora News se është “maniak seksual”.

Salsano Rrapi: Flori, kryesorja është që është i gjatë dhe i dobët. Flori thyhet si kallam. Duhet të flas si shok, si mik apo si partner? E kam dhe partner sepse zakonisht kam bërë vajzat në “Portokalli” tek pjesa e atentateve. Të them gjërat e mira në fillim: është mik i mirë, shumë punëtor, i talentuar, shumë king, shumë seksi, maniak seksual (me shaka). I pëlqen shumë makina, por vjen me biçikletë në punë. E ka fiksim kur vonohen kolegët si puna ime dhe vetë vjen gjithmonë me vonesë. E do shumë Shqipërinë, dhe Amerikën dhe Brazilin.

Flet "partnerja" e Flor Binaj: Është maniak seksual 😛 😛

Flet "partnerja" e Flor Binaj: Është maniak seksual 😛 😛 #oranews #latenightshow #kastrozizoShikoni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/E9ZsowxDez4

Gepostet von Ora News am Samstag, 12. Januar 2019