Politikë – AlpeGossip

Politikë

“KA QENË PD DHE E TËRË POLITIKA E VJETËR E MBLEDHUR…”/ Rama i përgjigjet Bashës për inceneratët: Do kthejnë malet me plehra në parqe për njerëzit e të gjitha moshave

“KA QENË PD DHE E TËRË POLITIKA E VJETËR E MBLEDHUR…”/ Rama i përgjigjet Bashës për inceneratët: Do kthejnë malet me plehra në parqe për njerëzit e të gjitha moshave

Kryeministri Rama reagon pas akuzave të Lulzim Bashës sot nga selia blu, duke thënë se…

MBYLLET PROTESTA/ Ilir Meta mesazh pjesëmarrësve: Faleminderit që erdhët, tani shpërndahuni drejt familjeve tuaja

MBYLLET PROTESTA/ Ilir Meta mesazh pjesëmarrësve: Faleminderit që erdhët, tani shpërndahuni drejt familjeve tuaja

Ilir Meta ka mbyllur protestën. Ai i ka falenderuar dhe i ka përcjellë një mesazh…

PROTESTA E ILIR METËS/ Momenti kur Sali Berisha dhe Ervin Salianji i bashkohen

PROTESTA E ILIR METËS/ Momenti kur Sali Berisha dhe Ervin Salianji i bashkohen

Ish kryeministri Sali Berisha dhe ish deputeti i PD-së Ervin Salianji i bashkohen tubimit të…

PROTESTA E ILIR METËS/ Gazment Bardhi dhe Sahit Dollapi me të rinjtë në Bulevard (VIDEO)

PROTESTA E ILIR METËS/ Gazment Bardhi dhe Sahit Dollapi me të rinjtë në Bulevard (VIDEO)

Manifestimit të Presidentit të Republikës Ilir Meta i janë bashkuar dhe të rinjtë e të…

SHËNIM/ Heshtja “VRASTARE” e “ÇIFTIT” Meta-Berisha për reformën zgjedhore

SHËNIM/ Heshtja “VRASTARE” e “ÇIFTIT” Meta-Berisha për reformën zgjedhore

Disa ditë më parë opozita pranoi të ulej në tyezë me mazhorancën për reformën zgjedhore,…

“MISS KOSOVA 1997”/ Publikohen FOTO të rralla të Adelina ISMAILIT

“MISS KOSOVA 1997”/ Publikohen FOTO të rralla të Adelina ISMAILIT

Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë…

TËRMETI/ Kryebashkiaku Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Kontaktoni këdo që është prekur nga tërmeti

TËRMETI/ Kryebashkiaku Veliaj mbledh Shtabin e Emergjencave: Kontaktoni këdo që është prekur nga tërmeti

Të gjitha ato familje e Tiranës që janë prekur nga termeti i ditës së shtunë…

“KRIZA E PD-së BRENDA DHE JASHTË KOALICIONIT”/ Kritikët dhe aleatët “KUNDËR” Bashës dhe Monikës

“KRIZA E PD-së BRENDA DHE JASHTË KOALICIONIT”/ Kritikët dhe aleatët “KUNDËR” Bashës dhe Monikës

Partia demokratike edhe pse në opozitë po pëson një shkërmoqe si brenda “familjes” ashtu edhe…

“ISHTE PA PROJEKT E PAGUAM…”/ Rama inspekton Tiranë-Elbasan: Në mars hapet një nga korsitë

“ISHTE PA PROJEKT E PAGUAM…”/ Rama inspekton Tiranë-Elbasan: Në mars hapet një nga korsitë

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar nga afër punimet në autostradën Tiranë-Elbasan, ndërsa nuk kurseu sulmet…

“DO MBYTEM VETË”/ Klosi zgjedh midis Grida Dumës dhe Jorida Tabakut: Të dyja janë…

“DO MBYTEM VETË”/ Klosi zgjedh midis Grida Dumës dhe Jorida Tabakut: Të dyja janë…

I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, ministri Blendi Klosi i duhej…