E vështirë për mos t’u vënë re/ Bebe Rexha “TËRBON” fansat duke nxjerr…(FOTO) – AlpeGossip
E vështirë për mos t’u vënë re/ Bebe Rexha “TËRBON” fansat duke nxjerr…(FOTO)

E vështirë për mos t’u vënë re/ Bebe Rexha “TËRBON” fansat duke nxjerr…(FOTO)

Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret e njohura dhe shumë të famshme shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikon një foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese.“Ajo ishte një vajzë e keqe, ai ishte një djalë i mirë. Ajo luajti me zjarrin përderisa ai luajti përfundi shiun” ka shkruar Bebe.

Kurse fokusi kryesor në këto foto bie te gjoksi të cilin e tregonte pothuajse të tërin.