''ZBULOHET'' ARSYEJA E NDARJES SË ROBERTIT NGA NORA/ Tuna u ka bërë ''magji'' (FOTO) - AlpeGossip
”ZBULOHET” ARSYEJA E NDARJES SË ROBERTIT NGA NORA/ Tuna u ka bërë ”magji” (FOTO)

”ZBULOHET” ARSYEJA E NDARJES SË ROBERTIT NGA NORA/ Tuna u ka bërë ”magji” (FOTO)

Pas 13-viteve martesë, çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi, i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Në fakt shpesh ka pasur raportime se çifti janë ndarë dhe se po kalonin në kriza, por këto vazhdimisht i ka mohuar Roberti, ndërsa Nora gjithmonë ka heshtur

Ka qenë Roberti ai që mbrëmë ka dhënë lajmin e ndarjes, përmes rrjeteve sociale, duke ngjallur edhe reagimet e fansave, ku disa e kanë komplimentuar për mënyrën se si ka vendosur të tregoj për ndarjen, disa e kanë kritikuar

“Tuna ju ka bërë magji”, ka qenë një nga komentetet qesharake në postimin e Robertit.

Por përveç fansave, nuk kanë munguar as komentet nga fytyrat publike, si Bleona, Fadil Berisha, Valdrin Sahiti e Olti Curri.

Image