Angela Martini publikon VIDEO intime, dhe shfaqet shumë përvëluese – AlpeGossip
Angela Martini publikon VIDEO intime, dhe shfaqet shumë përvëluese

Angela Martini publikon VIDEO intime, dhe shfaqet shumë përvëluese

Modelja e njohur shqiptare është duke shijuar muajin e mjaltit në një ishull krejtësisht privat dhe të izoluar nga sytë e botës.
Angela Martini ka zbuluar pak nga ditët e saj të ëmbla me fansat në rrjetet sociale.

Super sexy dhe mjaft provokuese Angela ka treguar një pjesë nga magjia që po jeton. Ajo dhe miliarderi rumun janë arratisur në ishujt më të lakmuar dhe po shijojnë në maksimum ditët e tyre.

Modelja ka pozuar mjaft lozonajre duke nxjerrë në shesh gjoksin bombastik teksa provokon me uljen e reçipetave.