DETAJET E REJA/ Elvana zbulon pak nga pak projektin e ri dhe është SUPER (FOTO) – AlpeGossip
DETAJET E REJA/ Elvana zbulon pak nga pak projektin e ri dhe është SUPER (FOTO)

DETAJET E REJA/ Elvana zbulon pak nga pak projektin e ri dhe është SUPER (FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të publikojë në rrjete sociale pjesë nga klipi i saj më i fundit.
Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku ka treguar element nga koreografia dhe pjesë nga klipi.

Gjykuar nga postimet e mëparshme kjo këngë pritet të jetë në gjuhën shqipe. Kohët e fundit Gjata ka qenë mjaft e pranishme në Shqipëri dhe produksione muzikore koncerte por edhe dalje televizive.