KAQ SEKSI SE KEMI PARË NDONJËHERË/ Kendall Jenner shfaqet kështu në setin e ri fotografik – AlpeGossip
KAQ SEKSI SE KEMI PARË NDONJËHERË/ Kendall Jenner shfaqet kështu në setin e ri fotografik

KAQ SEKSI SE KEMI PARË NDONJËHERË/ Kendall Jenner shfaqet kështu në setin e ri fotografik

Kendall Jenner është një nga supermodelet më të paguara dhe më të kërkuara.

Dhe sigurisht jo pa arsye.

Ylli i pasarelave ka çmendur fansat me setin e ri fotografik.

Kendall publikoi foto mjaft provokuese e veshur me bodysuit ngjyrë të kuqe.

Bukuroshja zeshkane vuri në pah format e saj trupore dhe dukej shumë seksi.