“DASMA E VITIT”/ Ja si dukeshin çifti më i dashur i SHOWBIZIT Albani dhe Miriami (FOTO) – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Ja si dukeshin çifti më i dashur i SHOWBIZIT Albani dhe Miriami (FOTO)

“DASMA E VITIT”/ Ja si dukeshin çifti më i dashur i SHOWBIZIT Albani dhe Miriami (FOTO)

Dasma e Sarës dhe Ledionit do të jetë në kopertinën e faqeve rozë për disa ditë, dhe në fakt e meriton. Do të dalin edhe plot detaje të tjera, për vetë faktin e organizimit, ku nuk mund të mungonte luksi, që për hir të së vërtetësi i shoqëron protagonistët e këtij eventi në përditshmërinë e tyre, por jo më pak edhe për pjesëmarrësit.

Një nga çiftet më të dashur të showbizit Alban Skënderaj dhe Miriam Cani nuk kishin si të mungonin. Ja si dukeshin ata në “Dasmën e Vitit”