Rudina Dembacaj tregon momentet e saj si shtëpiake. Mos më shikoni që bëj si… (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Dembacaj tregon momentet e saj si shtëpiake. Mos më shikoni që bëj si… (FOTO)

Rudina Dembacaj tregon momentet e saj si shtëpiake. Mos më shikoni që bëj si… (FOTO)

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj është goxha aktive në profilin personal në ‘Instagram’. Në kohën kur të gjithë kanë publikuar fotot më të bukura nga pushimet, pozat më “sexy” edhe aktorja i është bashkuar grupit.

Por pas udhëtimeve edhe ajo duket se i është kthyer normalitetit të çdo femre që është nënë dhe i duhet të mirëmbajë edhe shtëpinë. Me anë të një video të shkurtër ajo ka treguar disa momente duke fshirë oborrin dhe krahas saj ka shkruar: “Kjo është Rudina e vërtetë! Mos shikoni që bën si sexy”.

Femrat e kanë vërtetuar se janë të gjithanshme, ashtu si aktorja e njohur e cila e ka balancuar mirë jetën familjare dhe atë profesionale.