NË NJË LIDHJE TË RE/ Cozman nuk ndalet së shprehuri dashurinë për të dashurën (FOTOT) – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE TË RE/ Cozman nuk ndalet së shprehuri dashurinë për të dashurën (FOTOT)

NË NJË LIDHJE TË RE/ Cozman nuk ndalet së shprehuri dashurinë për të dashurën (FOTOT)

Që prej lidhjes së tij me Tunën dhe ndarjes që bëri aq shumë bujë në media, s’kemi dëgjuar më për jetën private të reperit Cozman. Deri para pak ditwsh, sepse reperi ka konfirmuar së fundmi lidhjen e re të dashurisë me një brune seksi, me të cilën ka pozuar në rrjete sociale.

Ka qenë vajza e quajtur Fjolla ajo që ka publikuar foto me Cozman në InstaStory, ndërsa ai ka ripostuar të njëjtën foto në story-n e tij duke tërhequr vëmendjen e fansave.

Cozman është shoqëruar nga Fjolla edhe në shumë dalje publike e festa, duke vendosur të bëjnë një hap më të madh në lidhjen e tyre.

Duket se çifti po jetojnë momente të bukura bashkë dhe reperi ka rënë në dashuri kokë e këmbë. Këtë na vërtetoi edhe së fundmi gjersa publikoi një tjetër pamje të vajzës me emrin Fjolla, e cila shihej duke mbledhur qershi.

Hera e fundit që dëgjuam nga Cozman ishte janar të këtij viti, kur reperi reagoi i shqetësuar për vrasjen e bujshme të mikut të tij, ish-anëtar i “Babastars”, Albert Krasniqit.

Si fillim ishte Cozman ai i cili ndau në llogarinë e tij në Instagram një foto me Albert Krasniqin, duke shprehur gjithë trishtimin e tij për ndarjen nga jeta të mikut të tij të vjetër.

U prehsh në paqe vëllai im! Fjalët nuk mundet ta përshkruajnë atë që ndjej tani “, ka shkruar Cozman.