I PËLQEN MUZIKA E TIJ/ Enca i shkruan reperit me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
I PËLQEN MUZIKA E TIJ/ Enca i shkruan reperit me famë botërore (FOTO)

I PËLQEN MUZIKA E TIJ/ Enca i shkruan reperit me famë botërore (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca ka shprehur simpatinë për një ndër reperët më të suksesshëm të momentit. Bëhet fjalë për reperin amerikan, Tekashi 6ix9ine.

Ai ka realizuar një video live në Instagram dhe një ndër personat që e ka parë është Enca, duke treguar kështu se i pëlqen muzika e tij.

Këngëtarja i ka komentuar një emoji me sy zemra. Kujtojmë se 6ix9ine ka filluar punimet e klipit të ri, pas përfundimit të arrestit shtëpiak.