KËTË HERË NUK ËSHTË MUZIKA/ Ledri zbulon pasionin që do e dojë edhe kur të thinjet: Do e dua… (VIDEO) – AlpeGossip
KËTË HERË NUK ËSHTË MUZIKA/ Ledri zbulon pasionin që do e dojë edhe kur të thinjet: Do e dua… (VIDEO)

KËTË HERË NUK ËSHTË MUZIKA/ Ledri zbulon pasionin që do e dojë edhe kur të thinjet: Do e dua… (VIDEO)

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula ka treguar gjatë gjithë kohës se gëzon një pasion shumë të madh për sportin e basketbollit.

Së fundmi ai ka ndarë në llogarinë e tij një video ku shihet duke bërë kosha teksa luan me miqtë e tij.

“Edhe kur të jem i vjetër dhe i thinjur, nuk do mundem të luaj, por sërish do e dua këtë lojë”, ka shkruar reperi në videon ku nuk kanë munguar komentet e ndjekësve, por dhe miqve të tij si Ermal Fejzullahu, i cili e ka ftuar për një lojë në kompjuter.

Kujtojmë se shumë shpejt Ledri do të bëhet baba për herë të parë me një vajzë, ndërsa gjatë verës solli një sërë projektesh muzikore që u kthyen menjëherë n ëhite duke korrus shumë sukses.