“YLLI MË I BUKUR NË QIELL”/ Adrola Dushi i bën të birit një super dhuratë (FOTO) – AlpeGossip
“YLLI MË I BUKUR NË QIELL”/ Adrola Dushi i bën të birit një super dhuratë (FOTO)

“YLLI MË I BUKUR NË QIELL”/ Adrola Dushi i bën të birit një super dhuratë (FOTO)

Siç e dimë të gjithë, modelja bukuroshe Adrola Dushi është nënë e një djali të quajtur Troi, i cili i ngjan shumë. Ajo publikon shpesh foto pranë tij në rrjete sociale dhe nuk i kursen dedikimet plot dashuri.

Së fundmi, modelja i ka bërë të birit dhuratën më të veçantë: një yll! Ajo ka ndarë me ndjekësit foton e një certifikate që provon se nisur nga sot, një yll në qiell mban emrin e Troit.

“Ylli me i bukur ne qiell, mban emrit e yllit me te bukur ne toke – Troi ime”, ka shkruar Adrola.