U MAHNITËM/ Albert Dumani shkon me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit 1 herë në jetë (FOTO) - AlpeGossip
U MAHNITËM/ Albert Dumani shkon me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit 1 herë në jetë (FOTO)

U MAHNITËM/ Albert Dumani shkon me pushime aty ku të gjithë do donit të shkonit 1 herë në jetë (FOTO)

Drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani ka udhëtuar së fundmi në një vend që çdokush prej nesh do dëshironte ta vizitonte të paktën një herë në jetë. Alberti ka vizituar Indinë dhe nga atje ka postuar plot foto që të lënë pa fjalë.

Ai ka qëndruar në Indi për disa ditë dhe ka udhëtuar në qytete të ndryshme që nga Agra ku ndodhet ndërtesa e mahnitshme e Taxh Mahalit, në Dehli, në Jaipur, Amer të Rajasthanit ku ndodhet Pallati Amber etj.

Në fotot e postuara në rrjete sociale, Alberti shprehet se ky ka qenë udhëtimi më i bukur që ka bërë ndonjëherë.