FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Jennifer Lopez ka një urim të veçantë për Kim Kardashian – AlpeGossip
FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Jennifer Lopez ka një urim të veçantë për Kim Kardashian

FESTOI DJE DITËLINDJEN/ Jennifer Lopez ka një urim të veçantë për Kim Kardashian

Ditën e djeshme Kim Kardashian mbushi 38 vjeç, dhe mori urime të shumta nga pjesa më e madhe e  fytyrave të njohura publike.

Ndër to edhe ylli Jennifer Lopez e  uroi Kimin përmes disa fotove në rrjete sociale, ku shfaqet pëkrah saj.

“Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian”, ka shkruar ajo mbi njërën foto.

Kujtojmë që bukuroshja ishte befasuar edhe nga bashkëshorti i saj, i cili i kishte mbushur dhomën përplot me lule.