GUXON TË DALI PA MBATHJE/ Jennifer Lopez “çmend” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
GUXON TË DALI PA MBATHJE/ Jennifer Lopez “çmend” rrjetin (FOTO)

GUXON TË DALI PA MBATHJE/ Jennifer Lopez “çmend” rrjetin (FOTO)

Këngëtarja dhe aktorja e “Hollywoodit” Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. JLo shfaqi këmbët duke nxjerrë në pah figurën e saj të lakmueshme nën një fustan ngjyrë mustard të kombinuara me vathët.

Veshja tregonte modestinë e këngëtares dhe pse disa herë dilte nga vetëvetja duke ekspozuar këmbët më tepër seç duhej, nga lëvizjet e saj.