Elvana u shfaq sërish, shikoni me çfarë po merret (FOTO) – AlpeGossip
Elvana u shfaq sërish, shikoni me çfarë po merret (FOTO)

Elvana u shfaq sërish, shikoni me çfarë po merret (FOTO)

Elvana nuk di të lodhet! Pas kthimit nga Amerika, këngëtarja ishte e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit, paraqitja e së cilës aty u pëlqye shumë.

ë pas 30 vjeçarja vazhdoi punën me projektet e reja për të cilat zakonisht nuk zbulon asgjë deri në momentin e publikimit. Ndërsa këtë herë na ka zbuluar diçka. Ajo publikoi këto foto ku duket në shoqërinë e mikut dhe stilistit të saj Valdrin Sahiti. Duket se ata kanë realizura një set të ri fotosh ku Elvana duket mjaft seksi.