VILA E ËNDRRAVE/ Shtëpia e Kylie dhe Travis Scott është një çmenduri (FOTO) – AlpeGossip
VILA E ËNDRRAVE/ Shtëpia e Kylie dhe Travis Scott është një çmenduri (FOTO)

VILA E ËNDRRAVE/ Shtëpia e Kylie dhe Travis Scott është një çmenduri (FOTO)

Kylie Jenner dhe i dashuri i saj Travis Scott kanë blerë një vilë në Beverly Hills që kushton plot 13.45 milionë dollarë. Ata kanë zgjedhur të transferohen në një shtëpi më të madhe, tani që edhe vogëlushja e tyre Stormi, po rritet.

Vila është ndërtuar në vitin 1971 dhe më pas u shit në vitin 2012, për 6.3 milionë dollarë drejt një firme e cila e rindërtoi për pesë vite për ta kthyer në një vilë moderne. Mësohet nga “DailyMail” se vila prej 13.45 milionë dollarë është në pronësi të të dyve, pra 50% Kylie dhe 50% Travis.

Duket se tre meraqet kryesore të Kylie-t ishin: pishina, kuzhina dhe garazhi, që duhet të ishin super gjigande.

Pamjet e shtëpisë: