“Mjaft u hoqët si miq…”, komenti që shton dyshimet për lidhjen mes prezantuesve shqiptarë (FOTO) - AlpeGossip
“Mjaft u hoqët si miq…”, komenti që shton dyshimet për lidhjen mes prezantuesve shqiptarë (FOTO)

“Mjaft u hoqët si miq…”, komenti që shton dyshimet për lidhjen mes prezantuesve shqiptarë (FOTO)

Prezantuesja IN Tv ,Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani shefi i kuzhinës në emisionin “Kripë dhe Piper” janë komentuar shpeshherë për një lidhje dashurie mes tyre.

Edhe pse kanë postuar shpeshherë foto bashkë, ata kurrë nuk kanë pranuar se janë në një lidhje, veçse të qenit kolegë dhe miq të mirë.

Por në foton e fundit të postuar nga Alfio në Instagram bashkë me prezantuesen, ku në përshkrimin e fotos shkruan “Njerëz të bukur”, dikush ka komentuar “Çift i bukur… Mjaft pretenduat se jeni vetëm miq…”

Por komenti është fshirë shumë shpejt nga Alfio, duke shtuar edhe më shumë dyshimet për një lidhje mes tyre.