KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Alketa Vejsiu “TUNDUESE”, pozon seksi nga vaska (FOTO) – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Alketa Vejsiu “TUNDUESE”, pozon seksi nga vaska (FOTO)

KËSHTU NUK E KISHIT PARË/ Alketa Vejsiu “TUNDUESE”, pozon seksi nga vaska (FOTO)

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj.
Pasi ndau në rrjetet sociale disa foto shumë sexy ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese.

Ajo ka pozuar nga vrenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë. Sensulae dhe veshur em të zesa, Alketa duket në kulmin e suksesit të saj.

Moderatorjae e ‘Në kurthin e Piter Pan’ e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi. Alketa u pa gjithashtu të ndryshonte dhe modelin e flokëve në një nga tendencat më të fundit.