Luana “BEFASON” Marinën/ E uron për DITËLINDJEN: Nuk e di si do kishte qenë…(VIDEO) – AlpeGossip
Luana “BEFASON” Marinën/ E uron për DITËLINDJEN: Nuk e di si do kishte qenë…(VIDEO)

Luana “BEFASON” Marinën/ E uron për DITËLINDJEN: Nuk e di si do kishte qenë…(VIDEO)

Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën.
Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një video me momentet më të bukura me motrën e saj. Ka zgjedhur pikërisht ditën e lindjes duke i dedikuar disa fjalë shumë të ndjera:

“Nuk e di si do kishte qene jeta ime pa ty,por as nuk dua ta imagjinoj!
Gjithmone bashke Gjysma ime. Gezuar ditelindjen jet @marina_vjollca TE DUA 💜” shkruan Luana./AlpeNews.al/