I VETMI KONKURENT MASHKULL NË “LOVE STORY”/ Ja çfarë porosie i la e ëma Saimirit para se të nisej për Shqipëri (VIDEO) – AlpeGossip
I VETMI KONKURENT MASHKULL NË “LOVE STORY”/ Ja çfarë porosie i la e ëma Saimirit para se të nisej për Shqipëri (VIDEO)

I VETMI KONKURENT MASHKULL NË “LOVE STORY”/ Ja çfarë porosie i la e ëma Saimirit para se të nisej për Shqipëri (VIDEO)

Saimiri, një djalë i ri që është rritur, edukuar, shkolluar dhe ka ngritur karrierën në Gjermani vendosi të gjejë fatin e tij në Shqipëri.

Familja e tij ka qenë entuziaste kur mësoi pjesëmarrjen e tij në këtë spektakël, dhe e kanë mbështetur idenë që ndoshta Saimiri në Gjermani do t’ju kthehet me një partnere nga Shqipëria, madje mamaja ja ka bërë refren fjalinë “O shqiptare o hiç fare”!

Për Saimirin formati i një ‘reality dating show’ ka qenë joshës edhe më parë, por duhej që të realizohej në Shqipëri, që ai të bënte gati valixhen dhe të mbërrinte në Love Story në TV Klan.

Në klipin prezantues të Saimirit, babai, mamaja dhe motra e tij dhanë porositë e posaçme për vajzat, ku porosia e motrës “ma kini kujdes vëllanë”, ishte më pikantja.