“QENKE SHTATËZANË”/ Fjoralba i kthehet komentueses: Boll u morët me mitrën e të tjerëve, ku e di ti që… (FOTO) – AlpeGossip
“QENKE SHTATËZANË”/ Fjoralba i kthehet komentueses: Boll u morët me mitrën e të tjerëve, ku e di ti që… (FOTO)

“QENKE SHTATËZANË”/ Fjoralba i kthehet komentueses: Boll u morët me mitrën e të tjerëve, ku e di ti që… (FOTO)

Personazhet publik duke qenë shumë të ndjekur në rrjete sociale, janë më të ekspozuarit ndaj komenteve, disa prej të cilave edhe të papërshtatshme. Së fundmi moderatorja bukuroshe Fjoralba Ponari ka postuar një video ku shfaqet në formë e veshur me një body të kuq.

Mirëpo një prej ndjekësve e ka parë ndryshe duke aluduar se moderatorja është shtatzënë. “Auu qenke shtatzënë”, shkruan komentuesja.

Ndërsa Fjoralba ia kthen: “Per njerezit si ti, lutem!
Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sps ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend!
E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar?
Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt.”