AKSESORI QË PO “ÇMEND” FASHIONISTET/ Kapelet që ju duhen patjetër në këtë sezon (FOTOT) – AlpeGossip
AKSESORI QË PO “ÇMEND” FASHIONISTET/ Kapelet që ju duhen patjetër në këtë sezon (FOTOT)

AKSESORI QË PO “ÇMEND” FASHIONISTET/ Kapelet që ju duhen patjetër në këtë sezon (FOTOT)

Një ndër aksesorët që nuk duhet t’ju mungojë në gardërobën e stinës së vjeshtës dhe që janë në tendencë këtë sezon, janë kapelet.

Këto aksesorë po zgjidhen çdo dite e më shumë nga “influencers” apo “fashionistet” dhe duket se kanë fiks sezonin e tyre të shkelqimit!

Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave të showbizzit me këto kapele. Se cila duket më bukur, jua lëmë ju ta zgjidhni!