“TY DO TË PUTHJA”/ Roza Lati vë në siklet moderatorin e njohur (FOTO) – AlpeGossip
“TY DO TË PUTHJA”/ Roza Lati vë në siklet moderatorin e njohur (FOTO)

“TY DO TË PUTHJA”/ Roza Lati vë në siklet moderatorin e njohur (FOTO)

Roza Lati ishte e ftuar sot në emisionin “Sevenbizz” ku moderatori Meriton Mjekiqi gjatë intervistës e pyeti për puthjen që shkëmbeu me Feron e cila bëri bujë. Roza tregoi se Feron e puthi për inat të të gjithëve pasi ja bënë të dashur ndërkohë që ajo thjesht postonte këngët e tij pasi i pëlqente.
“E putha për inat të të gjithëve se ma bënë për të dashur sepse unë kam qejf këngën e tij dhe bëja video, i bëja tag Feros. Ke diçka me Feron ti, ke fjetur me Feron thonin. I thashë do vish në emision dhe do të puth”, tregoi Roza.

E pyetur nga Meritoni se kë tjetër djalë showbizi do e puthte në buzë, Roza u përgjigj: “Po ty përshembull” dhe nisi të qeshte pasi moderatori u vendos në siklet dhe i erdhi e papritur kjo përgjigje.