GJITHMONË DUKE EKSPERIMENTUAR/ Ky është “look-u” më i fundit i Getinjos me flokët e gjatë (FOTO) – AlpeGossip
GJITHMONË DUKE EKSPERIMENTUAR/ Ky është “look-u” më i fundit i Getinjos me flokët e gjatë (FOTO)

GJITHMONË DUKE EKSPERIMENTUAR/ Ky është “look-u” më i fundit i Getinjos me flokët e gjatë (FOTO)

Ndonëse të gjithë djemtë ndjenë më së shumti mungesën e një berberi, duket se së fundmi Getinjo është mësuar me pamjen e tij dhe ka vendosur ta shijojë.

Ai ka ndarë në rrjetet sociale një foto të vetën ku duket se ka vendosur t’i bëjë flokët e gjatë gërsheta duke u shfaqur me një pamje mjaft moderne. Nuk do të ishte çudi që në javët në vazhdim Getinjo të shfaqej me një tjetër ‘look’, i cili do të shkaktojë jo  pak reagime tek fansat e tij, njëjtë si çdo herë tjetër.

View this post on Instagram

Pretty Motherfucker 😁

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on