SI ARRITI 2020 TË PRISHË ÇDO PLAN TË CAPITAL T? Reperi tregon se çfarë ka ndërmend të bëjë (FOTO) – AlpeGossip
SI ARRITI 2020 TË PRISHË ÇDO PLAN TË CAPITAL T? Reperi tregon se çfarë ka ndërmend të bëjë (FOTO)

SI ARRITI 2020 TË PRISHË ÇDO PLAN TË CAPITAL T? Reperi tregon se çfarë ka ndërmend të bëjë (FOTO)

Me anë të një fotoje të publikuar në llogarinë e tij, këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Capital T ka treguar se si i ka rezultuar viti 2020 dhe se çfarë ka ndërmend të bëjë me të.
“A u prishën planet tuaja këtë vit? Të miat gjithashtu, por gjejeni çfarë, bëra disa të tjera akoma dhe më të mira dhe do ta shkatërroj këtë vit të shkatërruar tashmë”, ka shkruar artisti krah postimit të fundit në rrjetet sociale.
Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Capital ka bërë të ditur se brenda këtij muaji do të sjellë albumin e tij muzikor të titulluar ‘Skulpturë’ për të cilin ka punuar për një kohë të gjatë. Ai ka pohuar gjithashtu se në të ardhmen do të realizojë një tjetër koncert si ‘Time Capsule’ të mbajtur më 20 shtator në sheshin ‘Nënë Tereza’.