MENJËHERË PAS KONFLIKTEVE ME KANYE WEST/ Drake shihet në festë me motrat Jenner – AlpeGossip
MENJËHERË PAS KONFLIKTEVE ME KANYE WEST/ Drake shihet në festë me motrat Jenner

MENJËHERË PAS KONFLIKTEVE ME KANYE WEST/ Drake shihet në festë me motrat Jenner

Mesa duket viti 2019 ka filluar ‘mbarë’ për Kanye West. Vetëm një muaj më parë, ai dhe Drake patën një konflikt publik dhe gjërat ende nuk janë qetësuar, por Kylie dhe Kendall Jenner duket se nuk mbajnë anë.

Ato janë parë në festën e Vitit të Ri që organizohej nga Drake, bashkë me partnerin e Kylie, Travis Scott dhe të dashurin e Kendall, Ben Simmons.

Ndoshta mund të duket si diçka e vogël prania e tyre, por nuk do jetë e habitshme nëse shohim ndonjë deklaratë tjetër nga Kanye në ‘Twitter”.