“NUK ËSHTË UDHËTIM PËR SEVAP”/ Iva Tiço në bordin e Air Albania. Fansja e kritikon: Pse nuk ja dhuron dikujt që… (FOTO) – AlpeGossip
“NUK ËSHTË UDHËTIM PËR SEVAP”/ Iva Tiço në bordin e Air Albania. Fansja e kritikon: Pse nuk ja dhuron dikujt që… (FOTO)

“NUK ËSHTË UDHËTIM PËR SEVAP”/ Iva Tiço në bordin e Air Albania. Fansja e kritikon: Pse nuk ja dhuron dikujt që… (FOTO)

Para pak ditësh është inauguruar kompania shqiptare e fluturimit “Air Albania”.

Këtë eksperiencë ka vendosur ta provojë dhe Iva Tiço.

Gazetarja ka postuar një foto në Instagram ku duket gati për të hipur në bord, ashtu siç ka dhe mbishkrimin e fotos.Por një nga fanset shprehet paksa e pakënaqur dhe i sugjeron që këtë udhëtim t’ja dhuronte një jetimi ose dikujt që se ka provuar kurrë.

“Nuk është udhëtim për sevap…gazetarë në çdo vend të botës udhëtojnë për të shkruar…”, i përgjigjet Iva si për të thënë që është udhëtim pune e jo qejfi.