OSCAR 2019/ 15 trendet e flokëve dhe make up-it që duhet ti shihni me patjetër (FOTO) - AlpeGossip
OSCAR 2019/ 15 trendet e flokëve dhe make up-it  që duhet ti shihni me patjetër (FOTO)

OSCAR 2019/ 15 trendet e flokëve dhe make up-it që duhet ti shihni me patjetër (FOTO)

Nata e madhe e Hollyoowd-it, që u mbajt mbrëmjen e djeshme , nuk mund të linte jashtë vëmendjes flokët dhe make up-in e yjeve në tapetin e kuq. Disa prej atyre që shkëlqyen me pamjen e tyre këtë mbrëmje.

Në krye të listës, të mrekullueshmet Jennifer Lopez,Irina Shayk,Lady Gaga. Modele flokësh origjinalë, buzë të kuqe apo vishnje, sy cat” dhe shkëlqyes.

Ne ju njohim me 15 make up-et dje flokët më të mira gjatë “Oscar”.