“JE MË E MIRA NË BOTË…”/ Jo vetëm Marina, por edhe Luana merr një super dhuratë nga stilistja e famshme italiane – AlpeGossip
“JE MË E MIRA NË BOTË…”/ Jo vetëm Marina, por edhe Luana merr një super dhuratë nga stilistja e famshme italiane

“JE MË E MIRA NË BOTË…”/ Jo vetëm Marina, por edhe Luana merr një super dhuratë nga stilistja e famshme italiane

Para disa mujash, Marina Vjollca u zgjodh si ambasadore e markës së njohur të stilistes italiane, Elisabetta Franchi.

Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, shkroi Marina asokohe, duke ndarë kështu mesazhin me ndjekësit e saj.

Tashmë çdo të shtunë ajo vishet në emsioinin “Klanifornia” me veshjet e Franchi-t, që sot e ka suprrizuar Marinën në mënyrën më të bukur. Ajo i ka bërë një dhuratë moderatores, duke i uruar në këtë formë festat.

Je më e mira në botë. Të adhuroj”, shkroi Marina përkrah videos së dhuratës.

Mirëpo, Elisabetta ishte kujdesur që të surprizonte në të njëjtën formë edhe Luanën. Duke qenë se ato janë motra të pandara, stilsitja nuk ka harruar që t’i dhurojë diçka edhe Luanës. Kësaj të fundit i ka dërguar një çantë, pavarësisht se Luana nuk është ambasadore e markës. Moderatorja duket se është kënaqur pafund nga kjo suprizë e këndshme dhe nuk ka harruar ta falenderojë publikisht stilisten për dhuratën speciale.

Ndërkohë sot dy moderatoret bukuroshe kanë vendosur që ta kalojnë Krishtlindjen me familjen e tyre, më saktë përkrah të ëmës. Ato kanë postuar në Instagram një foto me nënën dhe kanë treguar se ju ka munguar edhe pjesa tjetëër e femrave të shtëpisë.