Françeska Jaçe nuk i ndahet plazheve dhe provokimeve (Foto) – AlpeGossip
Françeska Jaçe nuk i ndahet plazheve dhe provokimeve (Foto)

Françeska Jaçe nuk i ndahet plazheve dhe provokimeve (Foto)

Ajo u bë e njohur në shtëpinë më të famshme shqiptare “Big Brother”, ndërsa tani është një nga femrat më të komentuara. Bëhet fjalë për modelen Françeksa Jaçe e cila shquhet për linjat e saj trupore, shkruan Indeksonline.

Françeska është nga ato femra të cilat bëjnë një jetë tejet luksoze. Ajo shëtit gjithë botën, ndërsa së fundmi udhëtoi në Punta Cana, ku shfaqej nga plazhi me poza tejet provokuese.
Së fundmi ka postuar një fotografi ku tregon ngjyrën që ka marrë, ndërsa ka shkruar: Vajzë deti. Më të vërtetë ajo po ngjan në një sirenë.