Natë romantike për Bleron dhe Afronën (Foto) – AlpeGossip
Natë romantike për Bleron dhe Afronën (Foto)

Natë romantike për Bleron dhe Afronën (Foto)

Një nga çiftet më të dashura dhe më të pëlqyera të publikut është edhe Blero dhe Afrona. Ata pritet të martohen këtë verë, ndërsa tashmë kanë blerë edhe shtëpinë në të cilën do ta krijojnë familjen e tyre, shkruan Indeksonline.

Por sonte ata nuk janë në Prishtinë, po në Zvicër. Ndërsa janë duke festuar diçka, kjo shihet nga një instastory e postuar nga Afrona në llogarinë e saj Instagram.
Siç edhe po shihni Blero është duke mbushur një gotë me verë. Kjo natë me sa duket do të jetë e gjatë për ta.