ME PUSHIME NË MALDIVE/ Luanën e nxjerrin “zbuluar” të afërmit e Krenar Çoçajt (FOTO) – AlpeGossip
ME PUSHIME NË MALDIVE/ Luanën e nxjerrin “zbuluar” të afërmit e Krenar Çoçajt (FOTO)

ME PUSHIME NË MALDIVE/ Luanën e nxjerrin “zbuluar” të afërmit e Krenar Çoçajt (FOTO)

Prej disa ditësh moderatorja Luana Vjollca po shijon pushime ekzotike në Maldive ku po qëndron së bashku me partnerin e saj Krenar Çoçaj.

Megjtihatë ajo ka preferuar si gjithmonë t’a mbajë Krenarin larg syrit të mediave dhe nuk e ka publikuar në profiline saj.

E ndonëse Luana ka vendosur të qëndrojë diskrete sa i përket jetës së saj private, është e pamundur t’i shpëtojë detajeve të vogla që e nxjerrin zbuluar.

Në fakt ne mendojmë se mardhënia  saj me Krenarin është më serioze nga sa kishim menduar dhe kjo duket qartë dhe në komentet, si ky më poshtë që familjarët e tij i bëjnë Luanës.

Image