ËSHTË 40 VJEÇE/ Gjyste Vulaj tregon sekretin e lëkurës perfekte (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË 40 VJEÇE/ Gjyste Vulaj tregon sekretin e lëkurës perfekte (FOTO)

ËSHTË 40 VJEÇE/ Gjyste Vulaj tregon sekretin e lëkurës perfekte (FOTO)

Këngëtarja ekstravagante ka thyer tabutë që nga fillimi i karrierës së saj, vazhdon edhe sot pasionin për muzikën.

Si rrallë herë këngëtarja ka dhënë intervistë në emsionin e mbadites ‘Ftesë në pesë’ në Top Channel.

Këngëtarja ishte thirrur për të folur për këngën e saj më të re që jua ka kushtuar të gjithave femrave  ‘Askush si na’.

Gjithashtu Gjyste foli dhe si rrallëherë dhe për jetën private si dhe për pamjen e saj fizike.

E pyetur nga moderatorja se si mundesh të kesh këtë kualitet lëkure, këngëtarja i është përgjigjur:

‘Pothuajse për një kohë të gjatë kam qënë e detyruar të pijë ujë me limon që më ka ndihmuar shumë për një lëkurë të pastër. Ndërsa tani me kalim e moshës përdor kolagjenin dhe është shumë i mirë gjithashtu dhe për lëkurën, thonjtë, flokët dhe eshtra’ u shpreh Gjystja.

ImageImage

© SYRI.net