ALINE I NGRITI “KURTHIN”/ Ermali i përgjigjet me videon sqaruese: Ja pse e bëri… – AlpeGossip
ALINE I NGRITI “KURTHIN”/ Ermali i përgjigjet me videon sqaruese: Ja pse e bëri…

ALINE I NGRITI “KURTHIN”/ Ermali i përgjigjet me videon sqaruese: Ja pse e bëri…

Gjatë një interviste të disa orëve më parë Ermali u shpreh se Aline kishte shfyrtëzuar emisionin e tij për të mbrojtur kauzën e saj.

“Aline me ngriti një kurth mua, duke shfrytëzuar momentin në emision për të mbrojtur kauzën e saj në mbështetje të grave.

Kjo vajzë ishte shumë e talentuar për ta shfrytëzuar momentin. Duke e parë veten si aktiviste për mbrojtjen e femrave, tha po e shfrytezoj këtë moment dhe e bëri.

Po përgatis një video që do të dalë këtë javë dhe do të sqarojë se ky emision është për humor, dhe nëse ne do të analizonim çdo fjalë, çdo veprim, nuk do të qeshnim kurrë’, u shpreh Mamaqi pas incidentit të nodhur në emision me blogerin e famshëm dhe të dashurën e tij.

Lajmin bëri bujë të madhe dbe komente pozitive dhe negative vërshuan në rrjete sociale.

Ai lajmëroi se po përgatiste një video si kundërpërgjigje ndaj Alinës dhe më në fund e ka shpërndarë atë me ndjekësit e tij.

Videon e gjeni më poshtë: