E GJITHA ME ÇOKOLLAT/ Modelja e famshme pozon tërësisht nudo (FOTO) – AlpeGossip
E GJITHA ME ÇOKOLLAT/ Modelja e famshme pozon tërësisht nudo (FOTO)

E GJITHA ME ÇOKOLLAT/ Modelja e famshme pozon tërësisht nudo (FOTO)

Ajo nuk është e panjohur për fotot e saj provokuese që kur i hyri botës së modelimit.

Dhe Pascal Craymer shkoi një hap më tej të dielën duke pozuar tërësisht e zhveshur, e mbuluar e gjitha me çokollatë për Festën e Pashkës.

Ylli i televizioneve mbante në kokë veshë lepuri ndërsa në trup një shtresë të trashë çokollate të shkrirë për të ruajtur modestinë e saj.

30-vjeçari ndezi temperaturat në rrjetet sociale

This image requires a model release. Please contact a representative.