SILVA GUNBARDHI FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi që merr nga bashkëshorti (FOTO) – AlpeGossip
SILVA GUNBARDHI FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi që merr nga bashkëshorti (FOTO)

SILVA GUNBARDHI FESTON DITËLINDJEN/ Ja super urimi që merr nga bashkëshorti (FOTO)

Dje ishte një ditë e veçantë për Silva Gunbardhin.

Kjo sepse këngëtarja e hitit “Të ka lali shpirt’, feston ditëlindjen e 34-të.

Me rastin e saj ajo ka marrë urime të shumta, por ai më i veçanti ishte nga bashkëshorti i saj, Dafi Derti.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, shkruan ai.

Silva Gunbardhi dhe Dafi dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar para disa viteve të cilët kanë edhe një djalë, të quajtur Dalvi.

Kënga “Të ka lali shpirt”, e publikuar para 5 viteve ka thyer rekord dëgjueshmërie me mbi 424 milionë klikime.