“JAM TEPËR XHELOZE”/ Pajtimi provokon sërish Sarën, ja pyetja që i bën – AlpeGossip
“JAM TEPËR XHELOZE”/ Pajtimi provokon sërish Sarën, ja pyetja që i bën

“JAM TEPËR XHELOZE”/ Pajtimi provokon sërish Sarën, ja pyetja që i bën

Raporti mes Sarës dhe Pajtimit sa vjen dhe bëhet më i afërt.

Mbasditen e sotme ata kanë marrë kohën e tyre për të zhvilluar me njëri-tjetrin një bisedë të gjatë dhe tepër interesante.

Në diskutim e sipër, Pajtimi e pyeti Sarën nëse ka pasur lidhje dashurie me djemtë nga Tirana.

Këtë pyetje ai e justifikoi me faktin se është shumë xheloz.

“Jam tepër xheloz, a mund të di me sa djem nga Tirana ke dalë?”,- pyeti ai.

Sarah nga ana tjetër u tregua e sinqertë duke u përgjigjur: Nuk kam pasur një lidhje, vetëm njohje.